قصدِ ورود دارید ؟!

  جستجو بین پست‌ها و کاربران
سلام دوستان
دو روز پیش اتفاق جالبی افتاد
کاربری بنام صادق که چند روز پیش به عضویت سایت درآمده بودند ، خطی رو با نرم افزارهای کامپیوتری پرینت کردند و به این سایت ارسال کردند ،
من ابتدا بصورت غیر مستقیم گفتم که این خط شما نیست و خط کامپیوتریست و وقتی که گفتند به سفارش دوستشون این خط رو نوشتند ، منهم صریحا گفتم که خط استاد فلسفی است و کاملا مشخصه که با دست نوشته نشده .
الان که اومدم دیدم ظاهرا کاربریشونو حذف کردند ، من این پست رو نوشتم چون مطمئنم ایشون از این سایت سر خواهند زد و لازم است به ایشون و بقیه دوستان همفکران ایشون توضیحی عرض کنم .
ادامه در دیدگاه اول .....
3 امتیاز + / 0 امتیاز - 1397/03/09 - 02:57 در گروه آزاد
دیدگاه
رضا اعتمــــــــادیان

ادامه : سایت کلک خیال یک سایت کاملا تخصصی و حرفه ای خوشنویسی است و تمام هم و غم ما ارتقای این هنر مقدس است لذا اینچنین کارهای جعلی در این سایت جایگاهی ندارند .
البته اینکه شخصی از متنی خوشش بیاید و آن متن را با نرم افزارهای دیجیتال بنویسد و لذت درک مفاهیم آن متن یا شعر را با سایر دوستان این سایت به اشتراک بگذارد نه تنها با اهداف سایت منافاتی ندارد که پسندیده هم هست ، مشروط به اینکه قصد فریبکاری نداشته باشد و اعلام کند خوشنویسی آن با استفاده از کامپیوتر اجرا شده است .
مضاف بر اینکه جعل و فریب در همه امور ناپسند است ، هنر خوشنویسی ذاتا پاک و مقدس است ، لذا ظاهر و باطن این هنر به هیچوجه هیچگونه ناراستی و فریب نمی پذیرد .
امید است همه ما بتوانیم از این موهبت الهی بهره لازم ببریم .
طاعاتتان مقبول درگاه احدیت .
شاد باشید و تندرست .

1397/03/9 - 02:59
مجید مختاری

جناب اعتمادیان سلام بر شما بزرگوار
مطلب شما را پسندیدم

1397/03/10 - 23:57
رضا اعتمــــــــادیان

سلام آقا مجید ، دوست دیرینه کلک خیال
یادی از ما نمیکنی عزیز
حقیقتا دلتنگتونم
در مورد این مطلب هم نظر لطفتونه ، ضمن اینکه شما خود در تشخیص جعل و آسیب شناسی هنری یک کارشناس ششدانگ هستید که از شما درسها گرفته ام
شاد باشید

1397/03/11 - 06:13
یاسر

سپاس جناب اعتمادیان از دقت نظرتون . مطلب تامل برانگیزی بود

1397/04/8 - 15:03