قصدِ ورود دارید ؟!

  جستجو بین پست‌ها و کاربران
کارشناسی شیمی دانشگاه پیام نور .دانشجوی ارشدشیمی شروع حرفه ای خوشنویسی تابستان86 واخذمدرک ممتاززمستان90.هم اکنون هنرجوی فوق ممتازاستادعلی فرزانه هستم.تدریس خط تحریری ازسال87-90در مدارس .مدرس انجمن خوشنویسان گلپایگان ازسال91تاکنون

مشخصات

موارد دیگر
توکل
88 پست
زن

دنبال‌کنندگان

توکل
توکل
سلام
دوروزآینده امتحانات فوق ممتاز برگزارمیشه ومن خیلی دلم میخواست در امتحان شرکت کنم ولی متاسفانه آمادگی که باید داشته باشم را ندارم.
ایکاش فرصت داشتم وایکاش این آزمون هم مانندسایر دوره هاچندنوبت درسال برگزار میشد.....
رشته ای برگردنم افکنده دوست...
توکل
توکل
سلام
یه سوال برام پیش اومده ممنون میشم راهنمایی کنید:
.مرکب مشکی که تازه درست کردم خیلی کمرنگه مرکب رضایی زنجان هستش نمیدونم چرا اینطور شده.همه کارهایی هم که لازم بوده انجام دادم.
یه سوال دیگه هم دارم اضافه کردن زاج تاثیری روی غلظت مرکب داره یاخیر؟
رشته ای برگردنم افکنده دوست...
توکل
توکل
استادعلی فرزانه ....
khat%20%282%29.jpg
رشته ای برگردنم افکنده دوست...
توکل
توکل
انجمن خوشنویسان گلپایگان برگزار میکند:
برگزاری نمایشگاه ازآثاراستادهمراه باکارگاه خوشنویسی به مناسبت چهلمین روز درگذشت استادسیدتقی جعفری نژاد
زمان :15خرداد ماه ازساعت 11-9
مکان :انجمن خوشنویسان شعبه گلپایگان [لینک]
رشته ای برگردنم افکنده دوست...
توکل
توکل
رعايت حقّ مجلس و هم صحبت

در يكى از روزها، مسلماني به محضر امام سجّاد(ع) وارد شد و عرضه داشت :
اى پسر رسول خدا! در فلان مجلس با جمعى از دوستان نشسته بوديم ، كه شنيديم شخصى نسبت به شما ناسزا مى گفت و توهين مى كرد و در بين صحبت هاى ناپسندش گفت: علىّ بن الحسين عليهمالسّلام گمراه و بدعت گذار است .
امام (ع)فرمود: تو حقّ مجلس و همچنين حقّ كسانى را كه با تو هم صحبت بودند، رعايت نكردى، چون سخنانى كه در آن مجلس مطرح شده بود، امانت بود، و تو آنها را فاش كردي!؟
و تو حقّ مرا هم رعايت نكردى ، چون چيزى كه من از ديگران نسبت به خود نمى دانستم ، فاش كردى.آيا نمى دانى كه مرگ در كمين است ؟و بعد از آن بايد در پيشگاه خدا پاسخگو باشيم؟
پس سعى كن هميشه از سخن چينى و غيبت پشت سر ديگران اجتناب و دورى كنى .

احتجاج طبرسى : ج 2، ص 145، ح 183.با تلخيص
رشته ای برگردنم افکنده دوست...
توکل
توکل
طلب باران

از امام سجاد(ع) نقل شده كه فرمود: كوفيان نزد امام على (ع) آمده از نيامدن باران شكايت كردند و گفتند: (از خدا) براى ما باران بخواه ، امير مومنان (ع) به حسين (ع)فرمود: برخيز و از خداوند طلب باران كن !
او برخاسته حمد و ثناى الهى به جاى آورده و بر پيامبر(ص) درود فرستاد و عرض كرد: بارالها! بخشنده خيرات و نازل كننده بركات ! آسمان را بر ما سرشار ببار، و ما را از بارانى بسيار فراگير، انبوه ، پر دامنه ، پيوسته ريزان ، روان و شكافنده (زمين هاى خشك و تشنه ) - كه با آن از بندگانت ناتوانى را بردارى و زمين هاى مرده را زنده سازى - سيراب فرما. آمين اى پروردگار جهانيان.
او دعاى خود را به پايان نبرده بود كه ناگهان خداوند باران (سيل آسا) فرستاد. عربى باديه نشين از برخى نواحى كوفه آمد و گفت : دره ها و تپه ها را پشت سر گذاشتم ، در حالى كه آب يكى در ديگرى (از فراوانى ) پيچ و تاب مى خورد.

موسوعه كلمات الامام الحسين ، ص 133
رشته ای برگردنم افکنده دوست...
توکل
توکل
سلام و وقت بخیر خدمت تمامی دوستان گرامی
همانطورکه میدانید همیشه در فصل تابستان تعدادزیادی هنرجودر رده های سنی مختلف برای یادگیری خوشنویسی چه خط تحریری وچه خوشنویسی باقلم به کلاس مراجعه میکنند.
به نظر شما درمورد هنرجویان مقطع ابتدایی چه کاری انجام بدیم که یادگیری خط تحریری وخوشنویسی براشون خسته کننده نباشه .چون بارها دیدم که بچه ها به چشم تکالیف خسته کننده واجباری مدرسه به سرمشق ها نگاه میکنند.واین هم برای مربی وهم برای هنرجو آزار دهنده هست.
لطفا از شما دوستان اگه کسی تجربه ای در آموزش خصوصابچه ها داره بگه تا استفاده کنیم.
رشته ای برگردنم افکنده دوست...
توکل
توکل
سلام
ای نام توجانبخش ترازآب حیات
محتاج توخلقی به حیات وبه ممات
ازبعثت انبیاء وارسال رسل
مقصودتوبودی به جمالت صلوات
i.jpg
رشته ای برگردنم افکنده دوست...
صفحات: 7 8 9 10 11